DOMŮ

NOVINKY

O NÁS

TVORBA

GALERIE

KONTAKT

Něco málo o nás :)

Jsme ti studenti z různých koutů republiky, z různých fakult JU, kteří by jen seděli doma po večerech, ale rádi se podílíme na vytváření zajímavých akcí, společenských večírků, přednášek, festivalů či nejrůznějších workshopů, kterými obohacujeme kulturní život jak nás samotných, ale zároveň našich spolužáků, kamarádů a dalších studentů, kteří studují Jihočeskou Univerzitu.

Jako team máme pravidelné organizované meetingy, generujeme nové nápady, plánujeme, organizujeme, ale zároveň jsme i skvělá parta kamarádů, co spolu občas zajde na drink. Žádný nápad či myšlenka není pro nás špatný, jsme otevřeni veškerým zajímavým a kreativním myšlenkáma nebojíme se jít do fáze realizování. 

Co pro nás vůbec znamená členství v SUJU? Pro každého asi trochu něco jiného, shodneme se ale na tom, že každému plyne z členství jiná přidaná hodnota. Ať už se jedná o zkušenosti s prací v týmu, vedení lidí, hospodaření s financemi, organizace akcí, komunikace či vyjednávání po telefonu, písemná komunikace, prezentování, uvádění akcí, time management, práce s grafikou, marketing - každý si zde zkrátka přijde na své. 

V rámci našeho spolku vytváříme přátelské prostředí, ve kterém rozvíjíme své schopnosti, získáváme nové dovednosti, jsme inspirací a motivací pro lidi v okolí a vytváříme systém, který chceme předávat dál. 

Naše spolupráce se týká Jihočeské Univerzity, ale zároveň i komunikace a kooperace s dalšími spolky a organizacemi které působí nejen v rámci Jihočeské Univerzity, ale i v rámci Českých Budějovic.